![kouloglou0610](http://stelioskouloglou.gr/wp-content/uploads/2016/01/kouloglou0610.jpg)
Μια πολύ ενδιαφέρουσα ημερίδα πραγματοποιήθηκε το πρωΐ της περασμένης Παρασκευής στο Ίδρυμα Θρακικής Τέχνης και Παράδοσης στην Ξάνθη, την οποία διοργάνωσε ο Ευρωβουλευτής ΣΥΡΙΖΑ Στέλιος Κούλογλου. Η εκδήλωση είχε τρία επίπεδα: Την Νεοφυή Επιχειρηματικότητα, Την Κοινωνική και Αλληλέγγυα Οικονομία και την Προοπτική της καλλιέργειας της Βιομηχανικής κάνναβης στην Ελλάδα, για την οποία προχθές βγήκε και η ...