![189204-screen_shot_2015-11-07_at_12.22.25_p.m.](http://stelioskouloglou.gr/wp-content/uploads/2015/11/189204-screen_shot_2015-11-07_at_12.22.25_p.m..png)
Ημερίδα για τη Νεανική Επιχειρηματικότητα από τον ευρωβουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ Στέλιο Κούλογλου. 1ος σταθμός: Θεσσαλονίκη Την Παρασκευή 15 Ιανουαρίου 2016, ώρα 19.00, στο Δημαρχιακό Μέγαρο Θεσσαλονίκης (Αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου), Νέο Δημαρχείο, Βασ. Γεωργίου Α΄1 Η εκδήλωση έχει σκοπό την παρουσίαση εργαλείων για τη μείωση της νεανικής ανεργίας, την ενίσχυση της νεανικής επιχειρηματικότητας και τη συγκράτηση του διαρκώς αυξανόμενου ...