![EP-162286A_Kouloglou_portrait](http://stelioskouloglou.gr/wp-content/uploads/2024/02/1704903362276_20240110_EP-162286A_AHA_214_MOBILE.jpg)
Σχολιάζοντας την ανακοίνωση της ευρωβουλευτή της ΝΔ, Άννας Μισέλ Ασημακοπούλου, για την απόσυρση της από το ευρωψηφοδέλτιο του κόμματος, στον απόηχο της υπόθεσης των email, που έστειλε στους ομογενείς, ο ευρωβουλευτής Στέλιος Κούλογλου δήλωσε: «Η κα Ασημακοπούλου ήταν υποχρεωμένη να παραιτηθεί. Τώρα ως καλός στρατιώτης προσπαθεί να συγκαλύψει το σκάνδαλο, καθώς το ερώτημα παραμένει αμείλικτο: Ποιος(α) και γιατί διέρρευσε ...